6 seriali, które za szybko zostały usunięte

     Pewnego dnia znajdujesz nowy serial. Oglądasz pierwszy odcinek, potem drugi, trzeci i dziesiąty. Myślisz sobie "To jest to!" i dopisujesz do swojej listy. Gdy kończą się odcinki czekasz na nowe. Czekasz tydzień, miesiąc rok i co? Nadal nie ma! Pewnego razu, zupełnie przypadkiem, jak na fana przystało, sprawdzasz newsy dot. seriali. Trafiasz na listę skasowanych i przeżywasz szok - Twój nowy faworyt został usunięty. Tak samo jak 5 pozostałych.

seriale, usunięte seriale, laptop, zdjęcie, portret, Forever, Finding Carter, Manhattan Love Story, The Returned, Selfie, Dominion

     Seriale są usuwane zazwyczaj z jednego powodu: przynoszą za mało zysku. Najczęściej następuje to po pierwszym lub drugim sezonie. Czasem wątki są zamykane, ale innym razem - o zgrozo! - urywane w połowie. W drugim wypadku nie pozostaje Ci nic innego, jak dopisanie swojego własnego zakończenia.


 6 za szybko usuniętych seriali 


  • Selfie (jeden sezon) - lekki i fajny serial, z którego tematyką spotkałam się chyba pierwszy raz. W całości poświęcony jest młodej kobiecie, która uzależniona jest od social mediów, a do szczęścia potrzebuje dużej ilości like'ów.

  • Forever (jeden sezon) - serial o pewnym doktorze, który pracuje jako koroner. Niby nic nadzwyczajnego, ale główny bohater - Henry Morgan - skrywa pewien sekret. Nikt nie wie o tym, że mężczyzna ma o wiele więcej lat niż wygląda. Powód? Jest nieśmiertelny, a jego praca to szansa na zdobycie wiedzy na temat śmierci.

  • Finding Carter (dwa sezony) - Carter, główna bohaterka, ma szczęśliwe życie, a swoją samotną matkę traktuje bardziej jak przyjaciółkę. Jej życie wywraca się do góry nogami w momencie, w którym okazuje się, że Lori nie była jej prawdziwą matką. Carter w dzieciństwie została porwana, a teraz musi wrócić do swojej prawdziwej rodziny: rodziców, siostry bliźniaczki oraz młodszego brata.

  • Dominion (dwa sezony) - serial jest kontynuacją filmu pt. "Legion". Wszystko dzieje się 25 lat później, a na Ziemi ludzkość atakowana jest przez anioły. Bohaterem jest młody żołnierz - Alex - który odkrywa, że jest jedyną szansą na ratunek.

  • The Returned (jeden sezon) - małe miasteczko, każdy żyje powoli i spokojnie. Wszystko zaczyna się zmieniać, kiedy pewnego dnia zmarli mieszkańcy zaczynają wracać do życia, jakby nigdy nic. Wraz z ich powrotem w miasteczku dochodzi do serii dziwnych wydarzeń i zabójstw.

  • Manhatan Love Strory (jeden sezon) - komedia romantyczna, jakich pewnie wiele, ale ma coś w sobie, co zachęca do oglądania. Może to aktorzy, dialogi, czy jakiś inny powód - nieważne! Miło się ogląda, a to najważniejsze. Serial ukazuje początki związku młodych ludzi z dwóch perspektyw - jej oraz jego. 


      Wszystkie seriale oglądałam z wielką chęcią i zawiodłam się, kiedy ogłoszono ich zakończenie. Najgorsze jest to, że niektóre usunęli w połowie fabuły, przez co nie wszystkie wątki zostały zamknięte. Jednak pomijając ten fakt, jeśli macie ochotę na coś w miarę krótkiego i nowego, to warto zwrócić uwagę na powyższe przykłady.


Oglądacie seriale? Jak tak, to jakie?
Znacie któreś z wymienionych?

   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może każdy. | Brak weryfikacji obrazkowej.
Komentarze, gdzie będzie przeważał spam będą usuwane.

Copyright © 2017 Borenium - Books and good tea , Blogger
|| Dostosowanie: Klaudia