Tanie czytanie: 15 książek za mniej niż 10 zł/szt - fantastyka - Borenium - Books and good tea

Breaking

29.08.2017

Tanie czytanie: 15 książek za mniej niż 10 zł/szt - fantastyka

     Każdy wielbiciel czytania wie, jaka to wielka radość z kupowania nowych książek. Niestety czasami nasz portfel troszkę cierpi na tym. Ale, ale... nie zawsze trzeba czytać nowości. Ja np. czasem lubię sięgnąć po coś co wyszło już jakiś czas temu. Takie książki też są świetne, a przy okazji - jeśli się dobrze poszuka - nie kosztują wiele. By Was troszkę zachęcić znalazłam 15 (mam nadzieję fajnych) książek, które kosztują 10 zł lub mniej. Tytuły są podlinkowane, więc jedyne co należy zrobić, to kliknąć na nie. Na początek skupiłam się na fantastyce, ale kolejnym razem będą to już książki z innej kategorii.

Tanie książki - 15 książek za mniej niż 10 zł


gdzie kupić książki, tanie książki, książki za 10 zł, fantastyka


     Zacznę może od czegoś co sama znam i polecam. "Złodzieja" i "Królową Atolii" mam już dawno za sobą i bardzo pozytywnie wspominam te książki. Kosztują bardzo  mało, a są genialną lekturą. Ja swoje kupowałam w Dedalusie stacjonarnie. Kolejnych trzech książek jeszcze nie miałam okazji czytać, ale czekają cierpliwie na swoją kolej na półce. Mam za sobą jedynie pierwszy tom Porta Coeli i pamiętam, że był świetny. Ostatniej książki nie posiadam, ale słyszałam dobre opinie o niej.

gdzie kupić książki, tanie książki, książki za 10 zł, fantastyka


     Pierwsze trzy książki to nowelki ze świata Szklanego Tronu autorstwa S. J. Maas. Kolejno jest to pierwsza, druga i czwarta część. "Zatruty tron" to pierwsza część trylogii, a "Zbuntowany książę" trzecia. Cała ta seria ma wysokie oceny na Lubimy czytać, więc może warto się skusić chociaż na pierwszą. Natomiast "W otchłani" kojarzę bardziej z innej okładki, ale pamiętam, że kiedyś chciałam kupić i przeczytać.

gdzie kupić książki, tanie książki, książki za 10 zł, fantastyka


     No ok, troszkę Was oszukałam, bo trzy powyższe książki kosztują odrobinkę więcej niż 10 zł, ale musiałam o nich wspomnieć. Są tak cudownie wydane, że ja dla samych okładek bym je kupiła! Podobno treść też jest niczego sobie, więc to kolejny powód, by przemyśleć ich nabycie. 😉


     Fajnym doświadczeniem jest szukanie takich tanich książek, więc z pewnością będą pojawiać się podobne wpisy. Następnym razem będzie coś innego niż fantastyka, więc osoby, które nie lubią tego rodzaju książek: bądźcie czujni - już niedługo inna kategoria. A jeśli nie chce Wam się czekać możecie sami czegoś poszukać - w tym może pomóc Wam mój stary wpis: Tanie książki - gdzie kupować?

Czytacie same nowości, czy czasem sięgacie po coś, 
co wyszło już jakiś czas temu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentować może każdy. | Brak weryfikacji obrazkowej.
Komentarze, gdzie będzie przeważał spam będą usuwane.